Edukacja wczesnodziecięca

Wszystkie dzieci rodzą się z wrodzonym potencjałem muzycznym. Dzięki wprowadzeniu w świat muzyki w tak młodym wieku, zaszczepiane są zdrowe zasady uczenia się, a także tworzona jest solidna baza do dalszego rozwoju muzycznego oraz intelektualnego.

YAMAHA Music Education System

System zakłada systematyczne nauczanie dzieci w wieku od 4. roku życia i obejmuje okres siedmiu lat. Jest oparty na kompleksowym podejściu do edukacji muzycznej, która zwraca szczególną uwagę na rozbudzenie kreatywności każdego dziecka, poprzez odtwórczość i komponowanie. Podstawą jest program „Junior Music Course”, po którym jest „Junior Extension Course”, a następnie „Junior Advanced Course”.

Programy instrumentalne

YAMAHA oferuje szereg różnych kursów instrumentalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w celu umożliwienia przeżywania radości z nauki na wybranym instrumencie. Nauczanie odbywa się w małych grupach i wprowadza m.in. wspólne muzykowanie (w zespole), improwizację, umiejętność akompaniowania i śpiewania piosenek, a także naukę czytania nut.

Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Program YAMAHA Popular Music Course jest przeznaczony dla różnych grup wiekowych i został stworzony z myślą o radosnych i przyjemnych lekcjach. Bez względu na to, czy chcą Państwo grać na flecie poprzecznym, saksofonie, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, keyboardzie, perkusji, skrzypcach lub nauczyć się śpiewać – to wybierając kursy o międzynarodowej renomie i reputacji, decydujecie się na właściwą drogę w swoim muzycznym życiu.

Zajęcia dla dorosłych

Nieważne, czy już posiadasz muzyczne doświadczenia, czy nie masz żadnej wcześniejszej wiedzy muzycznej – nigdy nie jest za późno, aby zacząć. Poczuj radość, jaką daje muzykowanie pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli.
Oferujemy kursy instrumentalne i wokalne dla osób w każdym wieku.